„Gali pasiekti viską, apie ką sugebi svajoti“

- Voltas Disnėjus

Mūsų begalinė svajonė - aplankyti 1000 gražiausių ir įdomiausių pasaulio vietų, parodyti kokia nuostabi mus supanti aplinka, žmonių veidai, spalvų kaita ir kokia tyra keliautojo laisvė. Svajojame atsakingai ir svajonės pildosi.
Apie ką svajojate jūs?

Ką galėtume vieni kitiems papasakoti sėdėdami ant Pasaulio krašto?

Toli nuo namų kalbama apie mėgstamus paliktus pomėgius, senai lankytus draugus ir tėvus, skaniausią namų maistą, ausį lepinančią muziką ar vaikystės išdaigas. Atvirkščiai, namuose kalbame apie poilsį, keliones ir neišdildomus patirtus įspūdžius ir svajones.
Mūsų išsipildanti svajonė - didžioji gyvenimo kelionė, apie kurią pradėjome kalbėti prieš ketverius metus, kurie prabėgo greitai, kaip ir prabėgs 4 metai kelionėje. Pirmieji metai - Pietų, Centrinė ir Šiaurės Amerika, antri metai - Australija, Azija, treti metai - Afrika, dalis Europos, ketvirti metai - dalis Azijos ir Europos, bei skrydžiai į ten, kur negalėjome pabūti. Tikslai žemiškai suprantami, aplankyti 1000-į pasaulio stebuklų, kitaip sakant gražiausių Žemės rutulio vietų. Norite keliauti kartu? Jei jūsų svajonė sutampa su mūsiške ir galite paaukoti 45-50 dienų, kviečiame tapti komandos dalimi viename ar keliuose iš etapų.

Etapai

Laisvų etapų kol kas nėra
Tapkite "1000 pasaulio stebuklų" albumo rėmėjais, savininkais arba bendra-autoriais
Paremkite albumą
Su jumis - visada lengviau.
Tapk rėmėju
Įsigykite albumą šiandien
Su nuolaida gaukite atviruką iš tolimų kraštų, mėgaukitės albumu 2023 metais.
Noriu atviruko
Būkite etapo dalyviais
Išsirinkite jus dominantį etapą ir tapkite albumo bendraautoriais
Važiuojam
Paremkite albumą
Su jumis - visada lengviau.
Tapk rėmėju
Įsigykite albumą šiandien
Su nuolaida gaukite atviruką iš tolimų kraštų, mėgaukitės albumu 2023 metais.
Noriu atviruko
Būkite etapo dalyviais
Išsirinkite jus dominantį etapą ir tapkite albumo bendraautoriais
Važiuojam

Naujienos

Filtruoti

Knyga

Knyga "1000 pasaulio stebuklų"

tai 500 lapų, didelio formato nuotraukų albumas su puikios kokybės nuotraukomis. Pasaulis vienas didelis stebuklas, su paslėptomis istorijomis, žmonijos pasiekimais ir kūriniais, iki šiol išlikusiais gamtos dariniais.

Filosofine prasme, pasaulyje suskaičiuotume milijonus stebuklų, nuo mistinio žvėries pėdsako akmenyje ar esant -50 laipsnių šalčiui neužšąlančio upelio, pastato Dubajuje ar Žemės saulėlydžio vaizdo stebėjimo iš kosminio palydovo. Kiekvienas sau žinome ar turime savo nuosavų stebuklų, tokių kaip senas močiutės receptas ar gimimo dienų sutapimai su kažkuo neįtikėtinu.

Pasaulyje pripažintų stebuklų, apčiuopiamų reginių, UNESCO saugomų senovinių ar vertingų objektų, religinių, žmonijos sukurtų inžinerinių statinių ar svaiginančiai gražių vietų yra žymiai mažiau nei milijonas, bet tikrai ne 7 senieji ir 7 naujieji pasaulio stebuklai. Mūsų projekto tikslas - apvažiuoti ir nufotografuoti 1000-į pasaulio stebuklų, kurių sąrašas sudarytas remiantis įvairiausiais šaltiniais. 2023-2025 metais išleisti foto albumą lietuvių, anglų, kinų, ispanų ir rusų kalbomis, organizuoti albumo pristatymo turą didžiuosiuose pasaulio miestuose.

Įsigykite albumą šiandien, paremkite projektą
Gaukite 2023
200.
00
Pirkti

Joks kitas fotografas vienas nėra nufotografavęs 1000 pasaulio stebuklų.

Apie

Audrius Sutkus

keliautojas, fotografas, viena ryškiausių asmenybių Lietuvos ir Baltijos šalių 4x4 autosporto gyvenime.

Turistinių renginių ir sportinių varžybų organizatorius, 4x4 automobilių testuotojas ir vairavimo instruktorius.

Aukštaitis su žemaitiškomis šaknimis, užsispyrimą ir aistrą nuotykiams paveldėjęs iš tėvų.

Bekelėje atsidūręs 1997 metais, 2002-2005 metais kelis kartus įveikęs sunkusią "Ladoga Trophy" maratoną ir parvežęs Lietuvai 1-ą vietą TR3 kategorijoje.

Pirmoji kelionė - ekspedicija Altajus-Mongolija-Baikalas, Audrių atvedė į naują kryptį - aplankyti ir pamatyti tai, ko nematė kiti, kur priemone dažniausiai pasirenkams visureigis. 2011-2017 metais išmaišyta Europa, Afrika, Sibiras, Uralo kalnai.


Alma Sutkuvienė

keliautoja, metraštininkė, profesionali stilistė-kirpėja.

Rėmėjai

Milwaukee
Ginalas
Stihl
good-year
garmin
gerves4x4
4x4specialist
Bio Energy
D&DM
hatus
IIIONI_IIIOTO
Jack Wolfkin
Keliauk
Kopijavimo sistemos
Nissan
Provaksa
ram_mounts
auto-bild
lrt
15min
exroad